Ze spółek

Marek Knitter
26-05-2004, 00:00

BAUMA. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd udzieliła zezwolenia na nabycie przez firmę Ulma Coop z siedzibą w Onati (Hiszpania) pakietu akcji zapewniającego przekroczenie 50 proc. ogólnej liczby głosów na WZA spółki.

BETACOM. W kwietniu 2004 r. przychody spółki wyniosły 3,7 mln zł, co oznacza wzrost w stosunku do uzyskanych przychodów w analogicznym okresie roku ubiegłego o 62 proc.

BYTOM. WZA spółki zwołano na 19 czerwca.

ENERGOAPARATURA. WZA spółki zwołano na 17 czerwca.

ELZAB. Rada nadzorcza spółki dokonała wyboru firmy audytorskiej BDO do przeglądu jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za I półrocze 2004 r. oraz do badania jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2004 r.

GETIN. Spółka nabyła od BPH 73 454 458 akcji GBG, stanowiących 71,21 proc. kapitału zakładowego GBG i dających prawo do 71,21 proc. głosów na WZA. Wartość transakcji 255 mln zł.

KRUSZWICA. KPWiG udzieliła zezwolenia na przekroczenie przez Koninklijke Bunge B.V. Rotterdam 50 proc. ogólnej liczby głosów na WZA spółki.

KRUSZWICA. Catherine Gourdin złożyła rezygnację ze stanowiska członka RN.

NFI Octava. KPWiG udzieliła funduszowi zezwolenia na nabycie pakietu akcji własnych zapewniającego przekroczenie 33 proc. głosów na WZA.

ZREW. Spółka podpisała ze spółką Elektrociepłownie Warszawskie umowę na modernizację II ciągu oraz remont kotła w Elektrociepłowni Siekierki, na łączną kwotę 4,448 mln zł netto.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Knitter

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu