Złap kontakt

MAG
opublikowano: 31-07-2009, 00:00

FC Logistica del Canalon, producent rynien ciągłych z aluminium, cynku i miedzi, szuka w Polsce przedstawiciela — dystrybutora. Chodzi o firmę, która dysponuje powierzchnią magazynową z zasięgiem na cały kraj. Rynny wykonuje się na placu budowy na specjalnych giętarkach dostarczanych przez FC Logistica de Canalon lub tych już dostępnych na polskim rynku (np. amerykańskiej firmy Englert). Produkowane są ze zwojów blach na konkretny wymiar, nie mają połączeń i są trwałe. Firma zapewnia też akcesoria do montażu rynien. Przedstawiciele FC Logistica del Canalon byli już w Polsce w tym roku, ale dotąd nie znaleźli partnera. W 2010 r. firma planuje wystawić się na targach Budma w Poznaniu.

— System proponowany przez FC Logistica del Canalon jest wciąż mało znany w Polsce, podczas gdy w Hiszpanii stanowi 80-90 proc. wszystkich instalowanych rynien. Produkt jest bardzo ciekawy, firma jest bardzo zdeterminowana i wierzy w powodzenie w Polsce — podkreśla Leszek Winiarek z Biura Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii.

Druga firma, która szuka w Polsce importera i dystrybutora to Mecanizados Segeda, producent maszyn do wydobycia i obróbki kamienia naturalnego (młoty pneumatyczne, sondy, wycinarki, piły, szlifierki, podnośniki).

— Hiszpania to jeden z głównych światowych producentów kamienia naturalnego, więc sektor maszyn do wydobycia i obróbki kamienia rozwinął się tam bardzo mocno. Firma z powodzeniem eksportuje m.in. do Brazylii, Chin, Indii czy Włoch — mówi Leszek Winiarek.

W FC Logistica de Canalon (www. gutalu.com) osobą kontaktową jest Gonzago Santos, % +34 646 25 40 47, email: gsantos@gutalu.com.

W Mecanizados Segeda (www. segeda. com) osobą kontaktową jest Javier Barrena Santana, % + 34 924 563 031, email: javier.barrena@segeda.com.

W biurze Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii należy kontaktować się z Leszkiem Winiarkiem,

% 022 616 09 66, lwiniarek@mcx.es

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu