Złap kontrakt: Ochroń fiskusa przed ogniem

KA
16-10-2012, 00:00

Poszukiwana firma, która wykona instalację sygnalizacji pożarowej

Ośrodek Zamiejscowy Centrum Edukacji Zawodowej resortu finansów w Otwocku szuka firmy, która wykona dla niego instalację sygnalizacji pożarowej. Prace mają być prowadzone w działającym ośrodku, dlatego zleceniodawca zastrzega sobie prawo do przerwania robót ze względu na hałas.

Z tego powodu sugeruje, by najgłośniejsze prace prowadzić po południu, po zakończeniu szkoleń. Nie godzi się też na prace w nocy. Instalacja ma być zaś gotowa do połowy grudnia.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej trzy podobne zlecenia o łącznej wartości 150 tys. zł. Formalnym warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie 3,5 tys. zł wadium. W ciągu trzech lat od realizacji zlecenia zamawiający bierze pod uwagę udzielenie wybranemu wykonawcy następnego tego typu zlecenia o wartości nie większej niż połowa pierwotnego kontraktu.

WAŻNA DATA

29.10

Tego dnia w południe mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Sławomir Nosowski tel.: 22-511 21 58 fax: 22-619 51 27 tel. kom.: 605-527 303

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Ochroń fiskusa przed ogniem