Złap kontrakt: Przygotuj teren pod inwestycje

[KA]
opublikowano: 01-03-2012, 00:00

Urząd Miejski w Łańcucie szuka firmy, która do 15 lipca 2013 r. wybuduje drogi, kanalizację sanitarną, deszczową i wodociąg na terenach, które miasto przewiduje przeznaczyć pod inwestycje.

W ciągu trzech lat od udzielenia tego zamówienia planuje też udzielić wybranemu wykonawcy zamówień uzupełniających o wartości do 50 proc. zamówienia podstawowego.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia polegające na budowie lub przebudowie drogi oraz kanalizacji lub wodociągu o wartości nie mniejszej niż 2 mln zł brutto każde.

Doświadczenie w tego typu pracach muszą też już mieć zatrudniani przez nie kierownicy robót. Firmy muszą zaś mieć jeszcze polisę odpowiedzialności cywilnej o wartości co najmniej 1 mln zł. Wadium w tym przetargu ustalono na 50 tys. zł. Zabezpieczenie należytego wykonania kontraktu przez wykonawcę to zaś 2 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

14.03

Tego dnia o godz. 8.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Barbara Paluch tel.: 17-249 04 22 Janusz Bełz tel.: 17-249 04 15 Tomasz Ciąpała tel.: 17-249 04 22

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy