Złap kontrakt: Sieć szuka mebli łazienkowych

opublikowano: 10-07-2013, 00:00

Firma Emil Lux GmbH & Co KG poszukuje producentów mebli

W ramach projektu Global Sourcing firma Emil Lux GmbH & Co KG poszukuje producentów mebli łazienkowych i elementów dekoracyjnych wyposażenia łazienki (poza ceramiką oraz urządzeniami sanitarnymi). Firma jest spółką importową Grupy OBI. Aby znaleźć kontrahentów, organizuje spotkania biznesowe z polskimi przedsiębiorcami. Zainteresowane firmy powinny wypełnić formularz znajdujący się przy opisie wydarzenia na stronie www.een.org.pl/.

Wybrani producenci po uzyskaniu wstępnej akceptacji przez OBI zostaną zaproszeni na spotkanie, podczas którego będą mieli okazję do prezentacji oferty swojej firmy. Spotkania odbędą się 22-23 lipca w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Co istotne, oferta przeznaczona jest wyłącznie do producentów. Udział w projekcie może być dla nich okazją do promocji firmy i nawiązania współpracy z dużym partnerem sieciowym.

WAŻNA DATA

15.07

Najpóźniej do tego dnia trzeba przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Kontakt:

Justyna Sapryk Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości e-mail: justyna_sapryk@parp.gov.pl tel.: +22 432-71-02

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu