Złap kontrakt w Irlandii

MB
opublikowano: 25-09-2009, 09:35

Od elektronicznych pastuchów po  oprogramowanie — oto oferta firm z Zielonej Wyspy. Niektóre są właśnie w  Polsce.

Siedem irlandzkich firm z branży rolniczej przyjeżdża dziś na targi Agro Show w Bednarach pod Poznaniem (patrz ramka).

— Większość z nich szuka dystrybutorów i odbiorców, chociaż Belmac Engineering, który wytwarza beczkowozy i rozpylacze, chce nawiązać współpracę z polskimi producentami — mówi Bartosz Siepracki z Enterprise Ireland, sekcji handlowej Ambasady Irlandii.

Odbiorców w Polsce szukają również dwie firmy z zupełnie innych branż. Jedna z nich to Pat Furlong Faulkner Export Packaging, producent opakowań antystatycznych i folii bąbelkowej wykorzystywanych w przemysłach elektronicznym i farmaceutycznym.

— Faulkner jest największym dostawcą opakowań tego typu w Irlandii. Jego wydajność produkcyjna sięga 4 mln opakowań tygodniowo — mówi przedstawiciel Enterprise Ireland.

— Irlandczycy są otwarci w kontaktach biznesowych, nie ma w tych firmach skomplikowanej struktury, ich właściciele są zazwyczaj dynamiczni, chętni do współpracy, a podejście do partnerów biznesowych opiera się na zaufaniu — zachęca Bartosz Siepracki.

Złap inne kontrakty

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Polecane