Złap kontrakt: Wybuduj stację przeładunkową

KA
opublikowano: 30-08-2012, 00:00

Spółka Zakład Zagospodarowania Odpadów z Żar zleci wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę i wykonanie robót związanych z powstaniem stacji przeładunkowej w Lubsku, stanowiącej element finansowanego z pieniędzy unijnych projektu „Gospodarka odpadami w obrębie powiatów żarskiego i żagańskiego”.

Stacja ma być gotowa nie później niż 503 dni od podpisania umowy i obejmować m.in. halę przeładunkową, wagę samochodową, mały budynek socjalny, zbiornik na wody deszczowe i roztopowe oraz brodzik dezynfekcyjny.

O kontrakt mogą się ubiegać podmioty, które w ostatnich pięciu latach wykonały projekty i prace budowlane związane z wykonaniem stacji przeładunkowej odpadów o rocznym przeładunku nie mniejszym niż 25 tys. Mg.

W ciągu ostatnich trzech lat ich średnioroczny przychód netto nie mógł być niższy niż 1,7 mln zł. Niezbędne jest tez ubezpieczenie OC na 1 mln zł i gotówka lub zdolność kredytowa wysokości 500 tys. zł.

WAŻNA DATA

18.09

Tego dnia o godz. 11 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Irena Pańko-Borkowska (sprawy techniczne) Aldona Stęplowska (sprawy formalne) e-mail: zzo@marszow.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu