Złap kontrakt: Wymień okna w 30 budynkach

KA
opublikowano: 07-09-2012, 00:00

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (ZGM) w Gorzowie Wielkopolskim szuka wykonawcy prac

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (ZGM) w Gorzowie Wielkopolskim szuka firmy, która w ciągu dwóch miesięcy wymieni 68 okien i drzwi balkonowych drewnianych na zrobione z PCV w 30 administrowanych przez ZGM budynkach.

Robota ma być wykonana w ciągu dwóch miesięcy i objęta pięcioletnią gwarancją. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonały przynajmniej dwa podobne zlecenia o wartości nie mniejszej niż 30 tys. zł i dysponują osobą z uprawnieniami kierownika budowy.

Do oferty należy też dołączyć opłaconą polisę OC, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. Zamawiający nie wyklucza, że po wykonaniu robót udzieli wybranemu wykonawcy zamówień uzupełniających stanowiących nawet połowę wartości pierwotnego kontraktu. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

21.09

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi godzinę później.

Kontakt:

Alina Bloch-Zapytowska, Małgorzata Kostkiewicz, Danuta Halik fax: 95-738 71 00 e-mail: zamowienia@zgm.gorzow.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu