Złap kontrakt: Wyremontuj budynek uniwersytecki

KA
opublikowano: 14-06-2013, 00:00

Gdański Uniwersytet Medyczny szuka firmy, która dokona termomodernizacji jednego z budynków uczelni.

Chodzi zarówno o ocieplenie obiektu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, jak i modernizację instalacji centralnego ogrzewania i wykonanie nowego pokrycia dachu. Na wykonanie wszystkich prac przewidziano 72 dni. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia polegające na termomodernizacji ścian i centralnego ogrzewania o wartości nie mniejszej niż 1 ml zł netto. Zatrudniany przez oferentów kierownik budowy musi mieć przynajmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku. Wobec kierowników robót instalacyjnych i elektrycznych wymóg ten wynosi jeden rok. Przystępując do przetargu, trzeba wpłacić 20 tys. zł wadium. Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 3 proc. całkowitej ceny ofertowej brutto.

WAŻNA DATA 28.06

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte dwie godziny później.

Kontakt:

Aleksandra Richter, sprawy techniczne i umawianie wizji lokalnej tel.: 58-349 11 02 Dagmara Żukowska sprawy formalne fax: 58-349 12 24

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Wyremontuj budynek uniwersytecki