Złap kontrakt: Wyremontuj trzy mieszkania

KA
opublikowano: 11-10-2011, 00:00

Gmina wiejska Złotoryja poszukuje wykonawcy remontu trzech mieszkań socjalnych we wsi Lubiatów. Oczekiwane jest wykonanie tynków wewnętrznych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie posadzek cementowych i położenie na nich wykładziny z tworzywa sztucznego, wykonanie wszystkich instalacji i dostawa kuchenek.

Ubiegający się o zamówienie muszą wykazać, że w okresie ostatnich pięciu lat wykonali przynajmniej trzy podobne zadania o wartości minimum 50 tys. zł każde, a także dysponują osobą z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Gmina oczekuje też posiadania przez nich ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności, ale nie określiła jego wysokości. Wybrana zostanie oferta najtańsza. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. ceny podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

24.10

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi pół godziny później.

Kontakt:

Krzysztof Kielar tel.: 76-87 88 705 e-mail: krzysztof.kielar@zlotoryja. com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu