Złap kontrakt: Zaprojektuj nową szkołę

KA
opublikowano: 31-01-2013, 00:00

Przetarg dla pracowni architektonicznych

Urząd Gminy Miękinia w powiecie średzkim szuka pracowni architektonicznej, która wykona projekt budowlano-wykonawczy zespołu szkolno-przedszkolnego wraz z salą sportową. Zamówienie obejmuje także uzyskanie pozwolenia na jego budowę. Ma to nastąpić do 30 kwietnia 2014 r. Projektant będzie potem zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego podczas budowy.

O kontrakt mogą się ubiegać pracownie, które w ostatnich trzech latach przynajmniej raz wykonały projekt budowy lub przebudowy budynku użyteczności publicznej o kubaturze nie mniejszej niż 20 tys. m sześc., a następnie uzyskały nań pozwolenie na budowę, przy czym wartość projektu nie mogła być niższa niż 180 tys. zł.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pracowni musi opiewać na 500 tys. zł. Na etapie składania ofert musi ona też udowodnić, że dysponuje ludźmi z odpowiednimi uprawnieniami do projektowania. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

28.02

Tego dnia w południe mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Janusz Jędruszek tel.: 71-735 92 63 e-mail: budownictwo@miekinia.pl Barbara Konarska-Mazur tel.: 71-735 92 18

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu