Złota 44 na starcie

MAS
opublikowano: 2008-09-30 00:00

W piątek 26 września 2008 r. o godz. 13 na placu budowy przy ul. Złotej 44 odbyła się ceremonia wbudowania kamienia węgielnego pod flagową inwestycję firmy Orco Property Group — apartamentowiec Złota 44. W uroczystości wziął udział prezes firmy Jean-Francois Ott oraz twórca projektu budynku Daniel Libeskind.