Czytasz dzięki

Zmiana w zarządzie iTaxi

AR
opublikowano: 28-02-2020, 11:03

Andrzej Padziński, dotychczasowy dyrektor ds. floty i rozwoju biznesu w spółce, dołączył do zarządu aplikacji taksówkowej - wynika z komunikatu prasowego iTaxi.

Andrzej Padziński, nowy wiceprezes iTaxi
Zobacz więcej

Andrzej Padziński, nowy wiceprezes iTaxi

Andrzej Padziński - podaje w komunikacie iTaxi - pełniąc funkcję członka zarządu, będzie odpowiadać za procesy akwizycyjne i integracyjne oraz za relacje z władzami administracji lokalnych w zakresie regulacji miejskich. Na stanowisko został powołany w lutym. Jednocześnie Andrzej Padziński będzie pełnić dotychczasową funkcję dyrektora floty. Od 2018 r. w  iTaxi jest odpowiedzialny za kształtowanie zasad współpracy z kierowcami i partnerami korporacyjnymi oraz za optymalizację procesów obsługi klienta i działu call center.

– Cieszę się, że do zarządu iTaxi dołącza manager z jasną i konsekwentnie realizowaną wizją rozwoju firmy – skomentował Jarosław Grabowski, prezes iTaxi.

W listopadzie ubiegłego roku Andrzej Padziński  zrealizował projekt akwizycji krakowskiej korporacji Radio Taxi Barbakan, dzięki której flota iTaxi w sercu Małopolski zwiększyła się do 500 pojazdów, o czym informowaliśmy w "PB".

Bezpośrednio przed dołączeniem do iTaxi nowy wiceprezes spółki pracował m.in. w PKS Polonus na stanowisku dyrektora operacyjnego i prokurenta, zarządzał również Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia.

W zarządzie spółki pozostają Jarosław Grabowski, prezes (pełni te funkcję od 2018 r.) oraz  Renata Bardecka, wiceprezes ds. finansowych.

W ostatnim czasie z ramienia grupy Dirlango, która sukcesywnie zwiększała udziały w  spółce w ostatnim czasie,  do rady nadzorczej dołączył Łukasz Wejchert. Głównymi udziałowcami iTaxi są obecnie Dirlango, Sensi Soft, fundusz venture capital Experior oraz Adam Walach. Wieloletni prezes spółki Stefan Batory jest obecnie w radzie nadzorczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy