Zmiany w Skanskiej

MAS
opublikowano: 31-12-2013, 00:00

MONIKA TKACZ

Została negocjatorem ds. wynajmu w zespole zajmującym się komercjalizacją biurowców na południu Polski. Będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni w inwestycjach Skanska Property Poland w Krakowie i Katowicach. Monika Tkacz jest związana z branżą nieruchomości od 12 lat. Ostatnio pracowała jako starszy negocjator w firmie Knight Frank, zajmując się wynajmem powierzchni biurowych w Krakowie. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończyła też studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

MAREK STASIEŃKO

Awansował na stanowisko regionalnego menedżera ds. wynajmu. Będzie kierował zespołem w południowej Polsce, gdzie Skanska buduje trzy biurowce (w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu) o łącznej powierzchni najmu 116 tys. mkw. Marek Stasieńko ma 7 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W Skanska Property Poland pracuje od 2011 r. Wcześniej pracował w międzynarodowych firmach doradczych (m.in. Knight Frank), gdzie reprezentował najemców i wynajmujących, a także doradzał funduszom inwestycyjnym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu