Zmiany w zarządzie PAIH

opublikowano: 15-03-2019, 13:00

Grażyna Ciurzyńska, wcześniej dyrektor w resorcie przedsiębiorczości, została p.o. prezesa agencji inwestycji. Jej zastępcą pozostaje Krzysztof Senger, wiceprezes i – ostatnio – p.o. prezesa agencji. Z firmy odchodzi Wojciech Fedko.


„Wiktor Suworow kiedyś napisał: „Nasz naród nie jest głupi. Już dawno zauważył prostą regułę: za dobrą pracę w nagrodę dostaje się jeszcze więcej pracy”. Nie jesteśmy głupsi od Rosjan… i z dniem dzisiejszym przechodzę do innych zadań” – tak Wojciech Fedko, wiceprezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, zaczął pożegnalnego maila do pracowników.

Po tym, jak na początku roku zrezygnował Tomasz Pisula, który przez 2,5 roku był prezesem agencji, rada nadzorcza ogłosiła konkurs na członka zarządu. 15 lutego konkurs rozstrzygnięto: wygrała go Grażyna Ciurzyńska, dyrektor departamentu rozwoju inwestycji w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii oraz wiceprzewodnicząca RN PKO BP. Pracę na nowym stanowisku - jako p.o. prezesa - zaczęła dziś.

W PAIH pozostaje Krzysztof Senger, wiceprezes i od odejścia Tomasza Pisuli p.o. szefa agencji. [MAG]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy