Zmiany w zarządzie PAIH

opublikowano: 17-03-2019, 22:00

Grażyna Ciurzyńska, wcześniej dyrektor w resorcie przedsiębiorczości, od piątku jest p.o. prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

To pierwsza kobieta na tak wysokim stanowisku w agencji, która od 1989 r. zajmuje się ściąganiem inwestycji. Z firmy odszedł wiceprezes Wojciech Fedko. Na stanowisku pozostaje Krzysztof Senger, wiceprezes i — ostatnio — p.o. prezesa agencji.

Grażyna Ciurzyńska i Wojciech Fedko
Wyświetl galerię [1/3]

Grażyna Ciurzyńska i Wojciech Fedko Fot. ARC

Po tym, jak na początku roku zrezygnował Tomasz Pisula, który przez 2,5 roku był prezesem agencji, rada nadzorcza ogłosiła konkurs na członka zarządu. 15 lutego rozstrzygnęła go: wygrała Grażyna Ciurzyńska, dyrektor departamentu rozwoju inwestycji w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) oraz wiceprzewodnicząca RN PKO BP. Przed przejściem do MPiT przez 20 lat pracowała w bankowości na stanowiskach menedżerskich w PBK, Kredyt Banku i Banku BGŻ BPN Paribas

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy