Zmień online niekorzystną taryfę

opublikowano: 11-07-2014, 00:00

U kogo cena internetu czy telewizji jest niższa? Oferty zestawi internetowa porównywarka mediów ZmieńTaryfę.pl.

Firma Zmień Taryfę proponuje swoim klientom bardziej świadomy wybór dostawcy mediów. Na rynek wprowadziła internetową porównywarkę, w której można zweryfikować opłacalność ofert dostawców usług. Podstawowym kryterium jest ich cena. — W pierwszym etapie działalności naszą główną aktywnością jest zbieranie pełnej oferty usług telefonii, internetu i telewizji, a także budowa społeczności osób zainteresowanych rynkiem mediów — wyjaśnia Piotr Miernik, członek zarządu spółki Zmień Taryfę.

Użytkownikowi udostępniany jest ranking ofert, tworzony na podstawie wprowadzonych przez niego danych. System pozwala na porównywanie dostępnych na rynku taryf. W przypadku telefonii komórkowej, analizie poddawane są oferty z trzech kanałów: przy zakupie w salonie, przez internet i u konsultanta. Planowane jest dodatkowe rozszerzenie bazy o dostawców prądu i gazu. [ANB]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu