Zniżki za energię dla akcjonariuszy Tauronu

DI
16-07-2010, 08:58

W naszej "Akcji Inwestor" Jolanta pyta "Czy i w jaki sposób można skorzystać z ulgi w opłatach za energię elektryczną w  przypadku, gdy kupiłam akcje i zamierzam je trzymać?"

Tauron nonwrited articlenonwrited article:

"Program lojalnościowy dla inwestorów indywidualnych „Gwarancja niższej ceny” skierowany jest do inwestorów indywidualnych, którzy zakupili akcje TAURON PE S.A. w ofercie publicznej i którzy nie sprzedadzą akcji przez 1 rok od pierwszego notowania (nie można również akcji obciążyć prawem użytkowania lub zastawu). Po upływie roku od pierwszego dnia notowania należy złożyć pisemne oświadczenie o zamiarze skorzystania z promocji wraz z oświadczeniem, że akcje nie są przedmiotem umowy użytkowania lub zastawu oraz zaświadczeniem z biura maklerskiego prowadzącego rachunek inwestycyjny o kupnie akcji w ofercie publicznej oraz o niezbywaniu ich w trakcie ostatniego roku. Rabat w wysokości od 5% do 15% (zależnie od ilości akcji) będzie naliczany przez rok – od lipca 2011 do czerwca 2012.

Promocja dotyczy klientów spółek z Grupy Tauron (Enion Energia i EnergiaPro Gigawat). Osoby, które nie są klientami tych spółek a chcą skorzystać z promocji, powinny zmienić sprzedawcę energii do 30 czerwca 2011."

Zadaj pytanie swojej spółce w Akcji Inwestor!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zniżki za energię dla akcjonariuszy Tauronu