Zrób biznes z Ormianami

SACH
opublikowano: 19-06-2013, 00:00

Szansą na poznanie nowych kontrahentów będzie dla polskich firm Forum Gospodarcze Polska-Armenia.

Aby poszerzyć współpracę handlową między Polską a Armenią, resort gospodarki wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ) organizują bezpłatne Forum Gospodarcze. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie już w najbliższy wtorek, 25 czerwca. Jeśli myślisz o udziale, warto się pośpieszyć — zainteresowani mają czas na zgłaszanie się tylko do czwartku. Organizatorzy zapraszają do udziału w seminarium przedsiębiorców zainteresowanych rynkiem armeńskim i nawiązaniem kontaktów z firmami z tego kraju. Wydarzenie jest też skierowane do przedstawicieli innych zainteresowanych podmiotów — instytucji, organizacji otoczenia biznesu i uczelni.

W forum weźmie udział prezydent Armenii Serż Sargsyan oraz armeński minister gospodarki Vahram Avanesyan. Warunki dostępu do tamtejszego rynku zaprezentuje dyrektor generalny Agencji Rozwoju Armenii (ADA). Na forum przyjedzie też grupa ponad 30 przedsiębiorców z tamtego kraju. Będą oni reprezentowali m.in. branżę rolno-spożywczą, napoi alkoholowych i bezalkoholowych, transportową, budowlaną, turystyczną i petrochemiczną. Na spotkaniu nie zabraknie też przedstawicieli armeńskich uczelni i instytutów naukowo-badawczych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz zamieszczony na stronie www.parp.gov.pl. Tam również można pobrać wstępny program forum i listę firm zainteresowanych współpracą.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników spotkania.

20.06

Tego dnia mija termin zgłoszeń do Forum Gospodarczego.

WIĘCEJ INFORMACJI

Anna Awdiejewa Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości tel.: +22 432-71-95 anna_awdiejewa@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu