Żyrardów: 15 nieruchomości na sprzedaż
Władze podwarszawskiego Żyrardowa przeznaczyły do sprzedaży 15 miejskich nieruchomości, między innymi pod inwestycje przemysłowe, usługowe, magazynowe i rekreacyjne. Na sprzedaż wystawiono także działkę pod budownictwo mieszkaniowe o powierzchni 8 ha.
Wszystkie przeznaczone na sprzedaż nieruchomości znalazły się w wydanym przez miasto Katalogu Ofert Inwestycyjnych Żyrardowa. W najbliższym czasie rozpoczną się też prace nad katalogiem ofert budownictwa mieszkaniowego.
Władze Żyrardowa roześlą katalog do firm z całego kraju, które zostały dobrane według rankingów opracowanych przez prasę gospodarczą. Katalog dostaną także agencje nieruchomości, firmy doradcze oraz największe banki. Oprócz nieruchomości, miasto proponuje potencjalnym inwestorom także działki pod zabudowę mieszkaniową. RG