10 rad dla Leszka Czarneckiego

ONO
opublikowano: 15-11-2012, 00:00

Użytkownicy pb.pl już wiedzą, jaki powinien być następny krok Leszka Czarneckiego

W środę „PB” pisał o rewolucji w banku miliardera. Użytkownicy pb.pl już wiedzą, jaki powinien być następny krok Leszka Czarneckiego. Poprosiliśmy czytelników „przedstaw i krótko uzasadnij propozycję biznesu, w który powinien zainwestować Leszek Czarnecki”. W odpowiedziach występowały niemal wszystkie gałęzie gospodarki.

Co jest szczególnie na czasie? Energetyka (odnawialna i ta pod hasłem „łupki”), medycyna („bo wahania koniunkturalne się jej nie imają”) i usługi mobilne oraz być może mniej inspirujące dla finansisty: banki, venture capital i windykacja.

Nuda? W takim razie pora na 10 pomysłów, które powinny poruszyć nie tylko białe kołnierzyki: ubezpieczenia od szkód spowodowanych przez administrację „coś na wzór Apple’a” szkoła żeglarska i nurkowa Leszka Czarneckiego, „bo 71 proc. powierzchni globu to woda” sieć prywatnych akademików dla studentów, np.

Polskie Kampusy infrastruktura dla samochodów elektrycznych rolnictwo (padły już nawet konkrety: „handel burakiem cukrowym”) żłobki w miejscach pracy informatyczna korporacja head-leasingowa elektroniczne książki edukacyjne rząd — „powinien zostać ministrem gospodarki lub finansów, a najlepiej premierem” Nie można zapomnieć także o absolutnym numerze jeden naszej akcji — odpowiedzi „we mnie”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ONO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu