15 tys. EUR za koncert Madonny

PAP
02-09-2009, 10:48

Ponad 15 tys. euro kosztował pewnego obywatela Turcji zeszłotygodniowy koncert amerykańskiej gwiazdy pop Madonny w  Sofii - poinformowała środowa prasa bułgarska.

Bilety na koncert, który odbył się w sobotę, kosztowały ok. 100 euro. Do stolicy Bułgarii przybyło wielu Turków, ponieważ w ramach tegorocznego tournee Madonny nie zaplanowano występu w Turcji.

Wśród fanów piosenkarki znalazł się młody turecki biznesmen z branży budowlanej, który w latach 2005-2007 wykonywał zlecenia w Bułgarii. Kończąc działalność nie rozliczył się jednak z fiskusem i pozostawił niezapłacone podatki w wysokości 26 tys. lewów (13 tys. euro).

Po przekroczeniu granicy natychmiast odebrano mu paszport i zakazano wyjazdu do czasu spłaty długu i odsetków. Turek postanowił się rozliczyć, przez co występ Madonny w Sofii kosztował go w sumie ponad 15 tys. euro. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / 15 tys. EUR za koncert Madonny