150 mln zł na promocję zagraniczną

opublikowano: 31-01-2019, 22:00

25 lutego 2019 r. wystartuje nabór w piątej edycji konkursu Go to Brand.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać ponad 430 tys. zł dofinansowania do kosztów promocji swojej marki na nowych rynkach. Wnioski można składać do 4 kwietnia 2019 r. Przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do udziału w międzynarodowych wydarzeniach branżowych i doradztwa w zakresie zdobywania nowych, zagranicznych rynków dla innowacyjnych produktów. O wsparcie mogą się starać firmy z sektora MŚP, które mają siedzibę lub oddział w Polsce i działają w branżach o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym, np.: biotechnologia i farmaceutyka, budowa i wykańczanie budowli, części samochodowe i lotnicze, maszyny i urządzenia, moda polska, IT/ICT, jachty i łodzie rekreacyjne, polskie specjalności żywnościowe, sprzęt medyczny, branże kosmetyczna, meblarska, usług prozdrowotnych. Więcej informacji na stronie internetowej Go to Brand.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Baarbara Warpechowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu