150 programistów i inżynierów z szansą na etat

DCZ
opublikowano: 18-11-2013, 00:00

Ona zatrudnia

Grupa Capgemini, do której należy Capgemini Polska, jest jednym ze światowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych. Do końca przyszłego roku stworzy we Wrocławiu około 150 miejsc pracy dla programistów i inżynierów. Znajdą zatrudnienie w tamtejszym, rozwijanym właśnie, Software Solutions Center. Zajmuje się ono tworzeniem, testowaniem i wdrażaniem zaawansowanego oprogramowania IT.

Firma szuka zarówno osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, jak i świeżych absolwentów kierunków informatycznych. — Nasi specjaliści odpowiadają za projektowanie, testowanie i wdrażanie indywidualnych rozwiązań informatycznych, między innymi z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence i technologii mobilnych. Dlatego nowych pracowników rekrutujemy głównie spośród specjalistów IT — informuje Dominika Jadach-

Łaguna, specjalista ds. rekrutacji i administracji Capgemini Software Solutions Center. Wrocławskie centrum jest jednym z pięciu oddziałów Capgemini Polska (pozostałe znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Opolu). Firma zatrudnia w naszym kraju 5500 pracowników i według danych ABSL jest drugim największym zagranicznym inwestorem w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu