200 mln zł zasili budżet innowatorów

opublikowano: 06-06-2017, 17:58
aktualizacja: 06-06-2017, 18:02

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) startuje z konkursem w ramach działania 4.1.4 „Projekty aplikacyjne” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

W ramach „Projektów aplikacyjnych” dofinansowane mogą zostać eksperymentalne prace badawcze i projekty rozwojowe realizowane przez konsorcja złożone z jednostek naukowych i przedsiębiorców. Ich efektem mają być innowacje w skali globalnej. Zgłaszane koncepty muszą spełniać kryteria tzw. krajowych inteligentnych specjalizacji.

— W  konkursie na projekty aplikacyjne poszukujemy ambitnych, realizowanych przez konsorcja naukowo-przemysłowe propozycji prac badawczo-rozwojowych, które mogą doprowadzić do stworzenia innowacyjnych rozwiązań i technologii — zaznacza prof. Maciej Chorowski, dyrektor NCBR.  

 

WAŻNE INFORMCJE:  

200 mln zł  - Tyle pieniędzy zostanie rozdysponowanych w trzeciej edycji konkursu na projekty aplikacyjne realizowanym w ramach programu Inteligentny Rozwój. Za organizację i nabór odpowiada NCBR. 

18.09 - Od tego dnia przyjmowane będą wnioski aplikacyjne do konkursu. Rekrutacja potrwa do 18 grudnia i będzie prowadzona w kilku etapach.

10 mln zł -  Tyle wynosi maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu (minimalna — 2 mln zł). 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu