4 pary walutowe pod lupą technika

Admiral Markets
28-06-2013, 21:52

Analizę czterech par walutowych przeprowadzili eksperci Admiral Markets.

GBPUSD w kanale spadkowym. Kabel w przeciwieństwie do EURUSD ma mniejsze szanse na umocnienie. Technicznie przebywa w kanale spadkowym i dopóki cena nie pokona górnego ograniczenia kanału to inwestorom pozostaje trzymanie się krótkiej strony rynku. Kluczowym oporem w średnim terminie będzie także 1.5345. Wyjście kabla ponad ten poziom mogłoby dać solidne podstawy do wzrostów.  Na dzień dzisiejszy wzrostów jednak nie widać a niedźwiedzie coraz odważniej spychają cenę w rejon dołków z końca maja.
Wyświetl galerię [1/4]

GBPUSD w kanale spadkowym. Kabel w przeciwieństwie do EURUSD ma mniejsze szanse na umocnienie. Technicznie przebywa w kanale spadkowym i dopóki cena nie pokona górnego ograniczenia kanału to inwestorom pozostaje trzymanie się krótkiej strony rynku. Kluczowym oporem w średnim terminie będzie także 1.5345. Wyjście kabla ponad ten poziom mogłoby dać solidne podstawy do wzrostów. Na dzień dzisiejszy wzrostów jednak nie widać a niedźwiedzie coraz odważniej spychają cenę w rejon dołków z końca maja.

Analizę techniczną GBPUSD, EURUSD, EURPLN oraz XAUUSD znajdziesz tutaj -->

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Admiral Markets

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 4 pary walutowe pod lupą technika