4Mobility z Circle K

opublikowano: 07-02-2018, 22:00

Notowana na NewConnect spółka 4Mobility, która jako pierwsza w Warszawie wprowadziła usługę tzw. car sharingu (system wspólnego użytkowania samochodów osobowych), nawiązała współpracę z siecią stacji paliw Circle K Polska. Ta druga udostępni jej miejsca parkingowe na swoich stacjach w stolicy.

— Jesteśmy przekonani, że klienci ceniący czas i wygodę będą zainteresowani ofertą, która jest dogodnym uzupełnieniem transportu w miastach. Analizy tendencji rynkowych wskazują, że car sharing szybko staje się popularną alternatywą dla własnego samochodu — mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska. W pierwszym etapie będzie można wypożyczyć i zostawić auta 4Mobility przy dziewięciu stacjach Circle K.

— Nowe miejsca odbioru i zwrotu aut są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych użytkowników. Kontynuujemy rozwój 4Mobility powiększając flotę o kolejne auta, zwiększamy liczbę miejsc, w których udostępniamy nasze samochody — mówi Paweł Błaszczak, prezes 4Mobility. Firma oferuje dwa modele car sharingu: otwarty i bazowy. Pierwszy pozwala użytkownikowi na jazdę autem w ciągu 15 minut od rezerwacji. W drugim można zarezerwować samochód w wybranym punkcie nawet z 10-dniowym wyprzedzeniem. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu