600 tysięcy użytkowników Getin UP

Materiał partnera sekcji
20-06-2013, 00:00

Bankowość internetowa

W zaledwie sześć miesięcy od wdrożenia nowej bankowości internetowej Getin UP z jej zaawansowanych funkcjonalności korzysta już 600 tys. osób. W czerwcu 2013 r. do grona użytkowników nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej dołączyło ponad 460 tysięcy klientów Getin Online — internetowego oddziału Getin Banku. Projekt Getin UP to element strategii Getin Noble Banku, zakładającej budowę silnych i stabilnych relacji z klientami w oparciu o najwyższe standardy w zakresie obsługi, konstrukcji produktów oraz sposobów ich dystrybucji.

Klienci decydujący się na wybór oferty Getin UP mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań opartych na nowych technologiach, w tym m.in. dokonywać przelewów bez znajomości konta adresata — przy użyciu Facebooka, e-maila i SMS, oraz korzystać z aplikacji mobilnej. Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów bankowych Getin Banku jest karta debetowa

MasterCard Display. Dzięki wbudowanemu ekranowi oraz miniklawiaturze łączy wszystkie standardowe funkcje płatnicze (w tym PayPass) z funkcjonalnością bezpiecznego tokenu oraz narzędzia do komunikacji z bankiem. To rewolucja na rynku kart płatniczych i pierwszy taki produkt wdrożony do szerokiej dystrybucji na świecie.

Getin UP to również nowy format oddziałów bankowych zaprojektowanych z myślą o komforcie klientów i maksymalnie szybkiej i profesjonalnej obsłudze przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa operacji. Wszystkie nowe oddziały banku wyposażone są w nowoczesny system uwierzytelniania biometrycznego. Mechanizm oparty na technologii Finger Vein, która do uwierzytelniania wykorzystuje unikalną strukturę naczyń krwionośnych

palca, jest jednym z najnowocześniejszych systemów weryfikacji tożsamości na świecie. Nowa technologia dostępna jest już w 14 oddziałach banku. Do końca lipca klienci banku będą mogli korzystać z 30 oddziałów Getin UP. Cały proces modernizacji oddziałów Getin Banku zakończy się w 2015 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera sekcji

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / 600 tysięcy użytkowników Getin UP