ABBA zaśpiewała po 30 latach

opublikowano: 08-06-2016, 12:44

Członkowie legendarnej grupy ABBA zaśpiewali znów razem po 30 latach od rozstania.

Do wspólnego występu doszło na prywatnej gali w Sztokholmie, zorganizowanej w 50. rocznicę spotkania Bjorna Ulvaeusa i Benny'ego Andersona, twórców przebojów, którymi ABBA podbiła świat. Obaj wraz z  Agnethą Faltskog i Anni-Frid Lyngstad niespodziewanie zaśpiewali piosenkę „Me and I” z 1980 roku.

Zobacz więcej

Zespół Abba (FOT. Bloomberg)

Członkowie ABBY nie zamierzają jednak ponownie występować. Nie skusił ich nawet 1 mld USD, który podobno oferowano im po światowym sukcesie musicalu „Mamma Mia!”, złożonego z piosenek zespołu.

- Rozstaliśmy się w 1982 roku i to było rozstanie. Wciąż nim jest i tym pozostanie. Nigdy nie zobaczycie nas znów na scenie – mówił w 2014 roku Bjorn Ulvaeus. - Nie potrzebujemy pieniędzy. Zwykle powodem zejścia zespołów jest to, że ktoś z jego członków potrzebuje kasy, a inni chcą mu pomóc. Na szczęście to nam się nie zdarzyło – dodał.
 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, yahoo.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy