Agata Mikołajczyk nowym członkiem Rady Nadzorczej TVP

04-04-2007, 14:11

Minister Skarbu Państwa powołał w środę do  składu Rady Nadzorczej TVP Agatę Mikołajczyk - poinformowało PAP biuro prasowe resortu.

W radzie powstał wakat po tym, gdy wyznaczony w lutym do RN TVP przez ministra skarbu Andrzej Urbański został we wtorek wybrany na prezesa TVP. Urbański został powołany do RN TVP 26 lutego 2007 r., a następnego dnia został pełniącym obowiązki prezesem TVP.

Jak podało Ministerstwo Skarbu Państwa, Agata Mikołajczyk jest radcą prawnym, doradcą prezesa Ciech S.A. Ma doświadczenie w organach nadzorczych spółek: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, Elektrociepłownie Kujawskie Sp. z o.o.

W stołecznym Ratuszu pełniła obowiązki dyrektora Biura Zamówień Publicznych. W Zarządzie Rozbudowy Miasta w Warszawie była pełnomocnikiem dyrektora ds. umów i przetargów. W Urzędzie Zamówień Publicznych była dyrektorem departamentu.(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Agata Mikołajczyk nowym członkiem Rady Nadzorczej TVP