Agora radzi zamknąć pozycję

Dariusz Karolak
opublikowano: 17-12-2001, 00:00

Wykres Agory prezentuje wzrór często spotykany wśród innych technologicznych składników WIG20. Nastąpiło przełamanie linii szyi formcji r-g-r z zasięgiem 43 zł. Prawdopodobieństwo szybkiego dotarcia w okolice tego poziomu zwiększają niekorzystne układy średnioterminowe. Zarówno ruch kierunkowy jak i dzienny MACD zalecają, by od tego rynku trzymać się z daleka.

Podobnie dzienny i tygodniowy Kagi. Nie tworzą się żadne dywergencje mogące być podstawą do oczekiwania na trwalszy wzrost kursu. Piątkowa świeca była gruba i biała, co może zapowiadać ruch powrotny do 51 zł, tj. do linii szyi potwierdzonego podwójnego szczytu z zasięgiem 41,2. Taką ewentualność warto wykorzystać do zamknięcia pozycji. Większość rekomendacji obniża wycenę tej skądinąd znakomitej spółki, głównie z powodu braku perspektyw przełamania zastoju panującego w branży medialnej. Z traderskiego punktu widzenia groźna jest potężna podaż wisząca nad rynkiem ze strony członków Zarządu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy