Czytasz dzięki

Allcon wyda 120 mln zł

Agnieszka Janas
opublikowano: 19-12-2006, 00:00

W Gdyni powstaje 25,5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Będzie ona gotowa do końca I kwartału 2009 r.

Allcon Investment, deweloper należący do Grupy Allcon, rozpoczął w Gdyni budowę centrum biznesowego Łużycka Office Park. Inwestycja zakłada wybudowanie kompleksu czterech nowoczesnych biurowców klasy A. Koszt inwestycji szacowany jest na 120 mln zł. Generalnym wykonawcą została firma Allcon. Najemcą pierwszego budynku będzie m.in. Grupa Allcon. Wybudowanie go planowane jest na ostatni kwartał 2007 r., pozostałe będą sukcesywnie oddawane do użytku do I kwartału 2009 r.

Trzy pięciokondygnacyjne i jeden czterokondygnacyjny budynek, o łącznej powierzchni 25,5 tys. mkw., przeznaczone są pod wynajem na biura, znajdzie się tu także powierzchnia m.in. dla usług kateringowych i bankowych.

Każdy biurowiec będzie dysponował podziemnym garażem i naziemnymi miejscami postojowymi. Wyposażony zostanie w: podnoszone podłogi, klimatyzację, nowoczesne instalacje elektryczne i teletechniczne. Na atrakcyjność kompleksu wpływa lokalizacja: szybkie połączenia z centrum Gdyni (2 min), z obwodnicą (5 min) i z lotniskiem (20 min) oraz bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej (SKM, trolejbus i autobus).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Janas

Polecane