Amerykanie przejmują polski Fortech

opublikowano: 25-06-2018, 13:52
aktualizacja: 25-06-2018, 13:54

Phillips Connect Technologies ogłosił przejęcie polskiego producenta połączeń elektrycznych, spółki Fortech Poland, donosi trucknews.com.

Wartości transakcji nie ujawniono. Fortech jest Gazelą Biznesu, prowadzonego od 2000 roku przez Puls Bizensu rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Spółka z Dobronia jest producentem połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych.

- Planowaliśmy tą ekspansję na rynek Unii Europejskiej od pewnego czasu, ale potrzebowaliśmy pewności, że będzie spełniać nasze rygorystyczne kryteria jakości produktów i doskonałej obsługi klientów – powiedział Rob Phillips, prezes Phillips Industries. – Przejmując Fortech osiągnęliśmy nasz cel i będziemy teraz w stanie lepiej obsługiwać klientów Phillips w Europie – dodał.

Jacek Pękała, założyciel Fortech Poland, będzie nadal kierował spółką.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, trucknews.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu