HighRadius, amerykański fintech z Houston w Teksasie, otworzy w Krakowie swoje piąte biuro w Europie.
HighRadius ma już biura w Londynie, Amsterdamie, Frankfurcie i Paryżu. W Krakowie chce zatrudnić specjalistów z dziedziny finansów i księgowości, którzy będą pomagać we wprowadzaniu rozwiązań spółki europejskim klientom.
- Cieszymy się z otwarcia naszego nowego biura w Krakowie. Polska znana jest jako prężnie rozwijające się centrum globalnych usług biznesowych, szczególnie w zakresie finansów i księgowości, co czyni ją idealną lokalizacją dla tej ekspansji – powiedział Sashi Narahari, założyciel i prezes HighRadius.
Wśród klientów HighRadius jest ponad 800 wiodących firm z całego świata, m.in. 3M, Anheuser-Busch InBev, Sanofi, Engie GBS Solutions, Kellogg Company i Danone .
Podpis: Marek Druś