Analityk radzi trzymać się z dala od spółki po artykule w "PB"

opublikowano: 08-08-2022, 10:02
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Adrian Kowollik, analityk East Value Research, zakończył wydawanie rekomendacji dla spółki MedApp po publikacji “Pulsu Biznesu” o największym akcjonariuszu giełdowej spółki.

W “PB” napisaliśmy dziś, że Krzysztof Zalewski, kontrowersyjny inwestor giełdowy oraz 10 innych osób usłyszało zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności gangu wyłudzającego kredyty i podatki. Czytaj więcej...

W maju tego roku Adrian Kowollik wycenił akcję spółki na 0,94 zł i prognozował, że w tym roku zarobi na czysto 3,78 mln zł.

Analityk zaznacza, że Amida Capital i Blue Ring, najwięksi akcjonariusze Medappu, starali się w ostatnim czasie o sprzedaż akcji z pomocą międzynarodowego banku inwestycyjnego, by firma z nowym właścicielem mogła przyspieszyć globalny rozwój.

“Uważamy, że po dzisiejszych doniesieniach prasowych będzie to niemal niemożliwe, a nasze prognozy nie zostaną zrealizowane” - napisał analityk w raporcie z 8 sierpnia.

Jak dodał, rekomenduje inwestorom trzymanie się z daleka od akcji Medappu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane