Andrew Pawson nowym dyrektorem regionalnym w Kimberly-Clark

DI
opublikowano: 28-12-2010, 10:44

Stanowisko dyrektora regionalnego w firmie Kimberly-Clark, która jest w Polsce właścicielem takich marek jak Velvet i Huggies, obejmie Andrew Pawson. Będzie zarządzał działalnością firmy w Polsce i Europie Centralnej.

Pawson zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego Dyrektora Regionalnego Kimberly-Clark Marka Modzelewskiego.

Andrew Pawson będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu Kimberly-Clark w całym regionie Europy Centralnej, w tym w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, krajach nadbałtyckich oraz południowych krajach Europy Centralnej. Najważniejszym celem biznesowym nowego szefa Kimberly-Clark w Polsce będzie utrzymanie oraz dalsze wzmacnianie pozycji lidera na rynku papierowych artykułów higienicznych.

Pawson jest związany z firmą Kimberly-Clark od 18 lat. Ostatnio, jako European Director of Personal Care, odpowiadał za kreowanie i realizację strategii rozwoju marek Kimberly-Clark z tego segmentu rynku w całej Europie. Zajmował również stanowisko European Marketing Director w różnych obszarach biznesu Kimberly-Clark oraz odpowiadał za współpracę z jednym z kluczowych partnerów Kimberly-Clark w Wielkiej Brytanii - siecią Tesco. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał pracując dla firmy Unilever.

Prywatnie Pawson ma czworo dzieci, jest pasjonatem kolarstwa i kibicem piłki nożnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Andrew Pawson nowym dyrektorem regionalnym w Kimberly-Clark