AP RP uczy o sekretach Public Relations

Jacek Pochłopień
opublikowano: 13-09-2000, 00:00

AP RP uczy o sekretach Public Relations

AP RP Public Relations organizuje seminarium „Public Relations — ważna dziedzina zarządzania”. Impreza odbędzie się pod koniec pierwszego kwartału 2001 roku w pałacu w Krobielowicach koło Wrocławia. Wezmą w niej udział praktycy i naukowcy, którzy przedstawią znaczenie stosowania technik PR w zarządzaniu różnymi organizacjami. Patronat naukowy nad imprezą sprawuje m.in. Polsko-Amerykańskie Studium Komunikacji Społecznej w Organizacji i Zarządzaniu (Centrum Kształcenia Ustawicznego, Politechnika Wrocławska) oraz Studium Dziennikarstwa i Zarządzania Informacją (Public Relations) na Uniwersytecie Wrocławskim.

— Seminarium przeznaczone jest przede wszystkim dla kadry zarządzającej firmami i organizacjami oraz specjalistów Public Relations pracujących na ich rzecz. Celem imprezy jest uświadomienie menedżerom, jak ważną dyscypliną jest Public Relations. To jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin zarządzania w Europie Środkowej i Wschodniej — tłumaczy Piotr Bielawski, prezes AP RP.

Impreza planowana jest jako cykliczna — ma odbywać się co rok pod nazwą „Manipulacje”.

— Słowo „manipulacja” nabrało w Polsce pejoratywnego znaczenia, jednakże nie ma ono słownikowo żadnego zabarwienia — ani pozytywnego, ani negatywnego. Manipulacja określa czynność lub umiejętność, która, jak wszystkie inne, może być wykorzystywana zarówno w dobrej jak i złej intencji — dodaje Piotr Bielawski. JP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Pochłopień

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / AP RP uczy o sekretach Public Relations