ATC Cargo nabiera rozpędu

MIB
opublikowano: 09-07-2010, 07:15

W pierwszej połowie 2010 r. firma ATC Cargo wypracowała ponad 70 proc. przychodów prognozowanych na cały rok.

ATC Cargo — firma logistyczna specjalizująca się w organizacji transportu międzynarodowego, która pod koniec czerwca 2010 r. zadebiutowała na NewConnect — zanotowała w I połowie 2010 r. 35,3 mln zł przychodu. Tym samum wypracowała 241 proc. przychodów osiągniętych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku poprzedniego (14,6 mln zł) i aż 70 proc. prognozowanych na cały 2010 r.

— Wartość przychodu po pierwszej połowie roku 2010 jest w przybliżeniu równa przychodowi wypracowanemu w całym 2009 r. Mmimo światowego kryzysu prowadziliśmy bardzo intensywną politykę marketingową i rozszerzyliśmy usługi. Ponadto zatrudniliśmy nowych specjalistów zwiększając zatrudnienie o przeszło 30 proc. Dzięki temu możemy teraz realizować coraz więcej zleceń dla nowych klientów i rozszerzać współpracę z dotychczasowymi. Liczymy, że w drugiej połowie roku uda nam się utrzymać wzrost sprzedaży, czemu posłuży m.in. wykorzystanie środków pozyskanych z emisji akcji. Prowadzimy także kilka dużych projektów, które być może przyniosą owoce w drugiej połowie roku — mówi Artur Jadeszko, prezes ATC Cargo.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu