Atlas otrzymał nagrodę Muratora

Ewa Bęczkowska
opublikowano: 01-10-2001, 00:00

Atlas otrzymał nagrodę Muratora

Ogłoszono wyniki pierwszej edycji konkursu o Wielką Nagrodę Muratora. Laureatem została Grupa Atlas. Celem konkursu jest promowanie tych producentów materiałów budowlanych, którzy tworzą autorskie rozwiązania w relacji producent-klient-producent.

Do pierwszej edycji stanęły 22 firmy. Kapituła konkursu oceniała dbałość o wysoką jakość i dostępność produktów, przedsiębiorczość i innowacyjność w działaniu, stabilność finansową i inwestycje w rozwój firmy, troskę o środowisko naturalne oraz działalność charytatywną i sponsoring, a także działania na rzecz społeczności lokalnej. Zadanie jurorów nie było łatwe, ponieważ ocenie poddano nie tylko policzalne wskaźniki, ale również te działania, które budują wizerunek firmy, jej markę.

W pierwszym etapie konkursu wyłoniono 5 firm: Sanitec Koło, Grupa Atlas, Rautaruukki Polska, DGG i Henkel Bautechnik Polska. Ostatecznym zwycięzcą okazała się Grupa Atlas. Nagrodę wręczono podczas oficjalnego ogłoszenia wyników 5 edycji Listy 100 największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Atlas otrzymał nagrodę Muratora