Atrium przejmuje Galerię Dominikańską

DI
opublikowano: 21-06-2013, 14:24

Atrium European Real Estate przejmuje wrocławską Galerię Dominikańską za kwotę 151,7 mln EUR od joint-venture składającego się z Otto Family oraz Deutsche EuroShop AG.

Atrium European Real Estate przejmuje  wrocławską Galerię Dominikańską za kwotę 151,7 mln EUR od joint-venture składającego się z Otto Family oraz Deutsche EuroShop AG.

Transakcja musi zostać zatwierdzona przez polski Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a także jest także uzależniona od spełnienia określonych warunków wstępnych. Oczekuje się, że etap ten zostanie zamknięty w trzecim kwartale 2013 r.

Centrum handlowym w dalszym ciągu zarządzać będzie spółka ECE, ściśle współpracując z wewnętrznym zespołem ekspertów zatrudnianych przez Atrium.

Galeria Dominikańska to centrum handlowe klasy A z około 32,9 tys. m2 powierzchni najmu brutto na trzech poziomach, 102 lokalami użytkowymi oraz siłownią wynajętą przez AM Fitness Club. Zarówno poszczególne lokale użytkowe, jak i 1250m2 powierzchni biurowej są w pełni wynajęte.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane