Audi w promocji w trójmiejście

opublikowano: 14-11-2019, 22:00

4Mobility we współpracy z marką Audi uruchamia usługi carsharingu w Trójmieście.

Od dziś mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z pierwszego w tym regionie carsharingu aut premium. Na początek do ich dyspozycji zostanie oddanych 60 nowych audi A3 sportback z silnikiem o mocy 150 KM. Trójmiasto to kolejna po Warszawie i Poznaniu aglomeracja, w której dostępne będą samochody marki Audi w usłudze 4Mobility.

— Wejście 4Mobility do Trójmiasta to kolejny krok na drodze rozwoju spółki i zwiększenia skali działalności. Carsharing staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a obszar trójmiejski należy do jednych z najważniejszych pod względem potencjału takich usług, także dzięki nadmorskiej turystyce i wielkości metropolii — mówi Paweł Błaszczak, prezes 4Mobilty.

W ramach debiutu spółki w Trójmieście będzie obowiązywał cennik promocyjny, w którym za minutę jazdy audi A3 trzeba zapłacić tylko 39 gr, a za każdy przejechany kilometr 80 gr.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy