Azoty jedynakiem w Davos

ONO
opublikowano: 20-01-2015, 17:05

Grupa Azoty jako jedyna polska firma, znalazła się na listach partnerów strategicznych i regionalnych Światowego Forum Ekonomicznego w Davos - ustalił pb.pl.

Prezesi Paweł Jarczewski i Krzysztof Jałosiński jadą dzisiaj do Davos, będą brali udział w sesjach plenarnych, spotkaniach bilateralnych, m.in. o Ukrainie, wyzwaniach energetycznych i rozwoju rolnictwa.

Jak zapewniają Azoty, członkostwo ma związek z planowanym rozwojem firmy na arenie międzynarodowej oraz opisaną w strategii ekspansją .

Status partnera, czyli roczne członkostwo z uprzywilejowanym dostępem do Davos, oznacza dla firmy również dostęp do pozostałych imprez regionalnych WEF, np. w Afryce, gdzie Grupa rozwija swoją działalność.

Światowe Forum Ekonomiczne jest również dla firmy platformą do dyskusji o kluczowych zagadnieniach, takich jak żywność i bezpieczeństwo energetyczne, w kontekście kryzysu na Ukrainie i wyzwań rozwojowych.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ONO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu