Bahrajn czeka na polskie firmy

opublikowano: 06-01-2016, 22:00

Złap kontrakt

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Abu Dhabi zaprasza polskich przedsiębiorców z branży przemysłowej do skorzystania z oferty bezpłatnej promocji swoich produktów na stoisku narodowym podczas targów Gulf Industry Fair w Bahrajnie.

Impreza odbędzie się od 9 do 11 lutego. Podczas targów WPHI zorganizuje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym mogą zaprezentować się firmy m.in. z branż energetycznej, środowiskowej, przemysłu morskiego, procesów przemysłowych i przetwarzania. Organizatorzy czekają też na przedsiębiorców z sektora hutniczego, stalowego, logistyki przemysłowej oraz szkoleń specjalistycznych i bezpieczeństwa.

Firmy zainteresowane promocją swoich produktów proszone są o przesłanie e-mailem swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr tel., strona www, krótki opis profilu działalności w języku angielskim) na adres: abudhabi@ trade.gov.pl, tel.: 00971 2 418 75 42.

WAŻNA DATA

9-11.02

W tych dniach odbędą się targi przemysłowe w Bahrajnie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące targów: www. gulfindustryfair.com/index.php/en/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu