Bank czeka na pomysły start-upów

opublikowano: 27-09-2018, 22:00

BGŻ BNP Paribas organizuje kolejne spotkanie z młodymi firmami, które mogą zaproponować ciekawe rozwiązania technologiczne.

Odbędzie się ono 4 października w Warszawie. BGŻ BNP Paribas tym razem szuka spółek z pomysłem na rozwiązania, które mogą wesprzeć pracowników organizacji w codziennej komunikacji i dzieleniu się wiedzą. Narzędzia powinny być łatwe i intuicyjne w obsłudze, zarówno dla użytkowników, jak i administratorów. Ponadto muszą obejmować takie funkcjonalności, jak możliwość samodzielnego tworzenia informacji i wydarzeń oraz ich komentowania. Użytkownicy rozwiązań powinni móc też m.in. linkować ciekawe treści, publikować materiały foto i video, samodzielnie tworzyć krótkie ankiety i obserwować działania innych użytkowników.

Firmy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, mogą przesyłać zgłoszenia do końca września na adres: startupy@bgzbnpparibas.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy