Beton Stal ma nowy zarząd

Wojciech Dembiński
14-09-2000, 00:00

Beton Stal ma nowy zarząd

Na ostatnim posiedzeniu rady nadzorczej Beton Stalu doszło do zmian personalnych w zarządzie spółki. Z jego składu zostali odwołani prezes Grzegorz Tuderek (złożył rezygnację) i wiceprezesowie Jacek Leśniewski (w wyniku niezadowalającej oceny wykonywanych zadań członka zarządu) oraz Sławomir Horbaczewski. Na stanowisko prezesa powołano Jerzego Kasprzyckiego, który w Beton Stalu jest zatrudniony od 1993 r. Wiceprezesami zostali Marek Bil (pracował w Budimeksie) oraz Adam Iwański (ostatnio dyrektor filii w Rybniku IBC International Consulting w Katowicach).

Mimo rezygnacji i odwołania Grzegorz Tuderek nadal będzie pracował w spółce. Rada nadzorcza powołała go na stanowisko dyrektora zarządzającego. Dzięki temu były prezes będzie mógł się skupić wyłącznie na działalności budowlanej — zdobywaniu i realizacji kontraktów. Do tej pory musiał zajmować się także m.in. restrukturyzacją grupy i zadłużeniem spółki.

Największą niespodzianką wtorkowego posiedzenia rady jest odwołanie S. Horbaczewskiego, który, według plotek, jakie pojawiły się w ostatnich dniach, miał zostać nowym prezesem zarządu. DEM

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Dembiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Beton Stal ma nowy zarząd