Bez odwagi nie ma rezultatów

SNIKODEM ISKRA, prezes Murapolu
opublikowano: 26-03-2018, 22:00

KOMENTARZ PARTNERA GIEŁDOWA SPÓŁKA ROKU 2017:

ukces jest celem każdego przedsięwzięcia, czy to biznesowego, społecznego, czy kulturalnego. Tak jak różne są jego wymiary, tak przez pryzmat różnych kryteriów może być oceniany. Projekty biznesowe ukierunkowane są na sukces ekonomiczny, którego wyrazem są wyniki finansowe, wielkość sprzedaży czy kurs akcji. To bardzo ważne czynniki, gdyż za istnieniem każdego podmiotu gospodarczego stoi jego zasadność ekonomiczna. Jednak niejednokrotnie, tak jak w przypadku Giełdowej Spółki Roku, sukces ma głębszy wymiar. Jest związany z odwagą w podejmowaniu decyzji biznesowych, które pozwalają spółce wyjść poza dotychczas sprawdzone schematy działania i wynoszą ją znacznie szybciej na pożądane etapy rozwoju. To także wdrażane innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają firmę i jej działalność na tle branży.

Takie podejście biznesowe jest bardzo bliskie filozofii działania Grupy Murapol. Mimo że działalność deweloperska stanowi nasz podstawowy przedmiot aktywności, to nasz model biznesowy nieco różni się od typowej firmy deweloperskiej. Ta unikatowa w skali branży organizacja biznesu pozwoliła nam osiągnąć obecną, wysoką pozycję rynkową znacznie szybciej, niż gdyby to odbywało się w sposób standardowy. Dzisiaj Murapol jest jednym z liderów rynku, od kilku lat utrzymującym się w ścisłej czołówce polskich deweloperów mieszkaniowych, z organizacją biznesu znacznie mniej wrażliwą na wahania koniunktury niż pozostali gracze na rynku. Ta oryginalność w koncentracji wewnątrz Grupy wszystkich kompetencji niezbędnych do realizacji projektów biznesowych, formule współpracy ze sprzedającymi grunty czy dywersyfikacji geograficznej działalności powoduje, że nie tylko jesteśmy spokojni o przyszłość spółki, ale również przygotowujemy się do zaproszenia do udziału w jej kolejnych sukcesach inwestorów zewnętrznych. W naszej ocenie Murapol jest atrakcyjnym produktem na rynek publiczny, a teraz przyszedł czas, aby efektami wzrostu spółki podzielić się z inwestorami giełdowymi. Wierzymy, że będzie wschodzącą gwiazdą polskiego rynku kapitałowego. © Ⓟ

To musisz wiedzieć dziś rano
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
×
To musisz wiedzieć dziś rano
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany codziennie
Kamil Zatoński
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SNIKODEM ISKRA, prezes Murapolu

Polecane