PB Po Godzinach
Partnerem cyklu EKO jest logo Provident

Bezludna wyspa szuka menedżera

opublikowano: 11-02-2013, 00:00

Praca marzeń dla zmęczonych wyścigiem szczurów menedżerów: mieszkać przez 8 miesięcy w roku na szkockiej bezludnej wyspie i dostać za to pensję wysokości 100 tys. zł.

Wszyscy zainteresowani powinni się pospieszyć, bo szkocka agencja rządowa Historic Scotland szuka menedżera tylko do północy 15 lutego. Monument manager, bo tak nazywa się stanowisko, będzie zarządzał wyspą Incholm na Morzu Północnym od marca do października 2013 r., ale także w latach następnych, o ile będzie zainteresowany. Do dyspozycji będzie miał świetnie wyposażony domek (dwie sypialnie) tuż obok średniowiecznego opactwa, 3-osobowy zespół pracowników, świetne widoki w dzień i w nocy. O wikt i opierunek będzie musiał zadbać sam — zaopatrzenie jest dostarczane na wyspę codziennie. Podstawowym zadaniem monument menedżera będzie troska o jakość obsługi turystycznej wyspy, ponieważ Incholm jest częstym celem narzeczonych planujących tu wesele oraz zwykłych gości zainteresowanych zwiedzaniem ruin opactwa. Nie jest więc tak do końca bezludna. Agencja Historic Scotland oczekuje od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku, ale wystarczy doświadczenie pilota wycieczek i zwykłego korporacyjnego menedżera. Oczekuje również gotowości do natychmiastowego spakowania walizek i przeniesienia się na wyspę już na początku marca. Za swoją pracę menedżer otrzyma wynagrodzenie w wysokości 20 373 GBP za 8 miesięcy, co w przeliczeniu na złote po obecnym kursie daje blisko 100 tys. zł. Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie agencji Historic Scotland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Druś

Polecane