Partnerem sekcji jest TAURON

Bezrobotny zostanie mistrzem kuchni

AR
04-07-2016, 16:43

Kraków ma nietypową ofertę dla osób czekających na pracę w pośredniaku - trzymiesięczny, elitarny kurs kuchni śródziemnomorskiej w Walencji.

Fundacja Proaktywni rozpoczęła rekrutację już do II edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie kucharz – „Gotuj po hiszpańsku”. O warsztatach poinformował krakowski urząd miasta na stronach internetowych. 

Projekt dedykowany jest osobom bezrobotnym. Zakwalifikowani uczestnicy wyjadą do Hiszpanii, by tam kształcić umiejętności kulinarne w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej. Wcześniej nauczą się podstaw języka i będą uczestniczyć w zajęciach na temat kultury tego kraju.

Udział w projekcie jest bezpłatny.  Zapisywać mogą się osoby, które spełnią określone warunki: są młode (w wieku od 18. do 35. roku życia), pozostające bez pracy oraz mieszkają w Krakowie lub powiecie krakowskim.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Samorządy / Bezrobotny zostanie mistrzem kuchni