BGŻ czeka na nowatorskie start-upy

opublikowano: 22-07-2018, 22:00

9 sierpnia w centrum Startberry bank BGŻ BNP Paribas organizuje spotkanie dla młodych przedsiębiorców.

9 sierpnia w centrum Startberry bank BGŻ BNP Paribas organizuje spotkanie dla młodych przedsiębiorców. Instytucja czeka na projekty, które mogą wesprzeć ją m.in. w wypracowaniu nowego podejścia do generowania, tworzenia i modyfikacji umów kredytowych.

— Zależy nam również na rozwiązaniach umożliwiających zarządzanie obiegiem dokumentów — mówi Izabela Fotyga, dyrektor biura produktów kredytowych MSP w BGŻ BNP Paribas.

Podobnie jak w przypadku spotkań, które odbywały się do tej pory, BGŻ BNP Paribas szuka zespołów, które mogą pochwalić się pierwszymi wdrożeniami. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego proponowaneprzez nie rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie. Każda z wybranych firm będzie miała 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy