BGŻ szuka start-upów

Sylwia Wedziuk
opublikowano: 26-11-2017, 22:00

Bank BGŻ BNP Paribas nawiąże współpracę ze start-upami oferującymi rozwiązania w zakresie PSD2 — dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej dotyczącej usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego. Kandydaci zostaną przesłuchani w przygotowanej do tego strefie podczas konferencji Impact, która odbędzie się 6 i 7 grudnia w Katowicach. W rozmowach ze start-upami wezmą udział menedżerowie z pięciu departamentów Banku BGŻ BNP Paribas. Do udziału bank zaprosi 20 przedsiębiorców. Każdy z nich będzie miał 45 minut, żeby pokazać swoją technologię. Zainteresowani współpracą z BGŻ BNP Paribas mogą zgłaszać się z prezentacją swojego rozwiązania do 30 listopada na adres: startupy@bgzbnpparibas.

pl. Wybrane firmy zostaną zaproszone do współpracy w ramach pilotażu, podczas którego proponowane przez nie rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu